TAXE

Taxa de scolarizare  cuprinde toate beneficiile propuse in oferta educationala si se poate  achitaanticipat pe un an de zile beneficiind de o reducere de 10%. Taxa se achita anticipat numerar, in lei in intervalul 25-30 ale lunii in curs pentru luna urmatoare. Data limita de achitare a taxelor de scolarizare mai sus mentionate trebuie sa fie respectate pentru mentinerea unei bune functionari a institutiei. La inscriere se achita contravaloarea taxei pentru minim o luna, plata nerambursabila in cazul retragerii copilului. Anul scolar incepe la 1.09 si se termina la 30.06, perioada cu taxa integrala.

TAXA PENTRU GRADINITA ESTE:

SI CUPRINDE URMATOAREA OFERTA EDUCATIONALA:

Transport la cerere: 300 ron dus-intors; 200 ron doar dus/intors

Nu se scad din taxa de scolarizare si nici din cea de transport absentele , pauzele intersemestriale si semestriale. Familiile cu doi copii inscrisi beneficiaza de un discount de 10% din taxa, pe toata durata de scolarizare a copiilor. Familiile cu trei copii inscrisi beneficiaza de un discount de 15% din taxa, pe toata durata de scolarizare a copiilor.

TAXA AFTERSCHOOL

Taxa de scolarizare cuprinde toate beneficiile propuse in oferta educationala si se poate achita anticipat pe un an de zile beneficiind de o reducere de 10%. Taxa se achita anticipat numerar, in lei in intervalul 20-25 ale lunii in curs pentru luna urmatoare. Data limita de achitare a taxelor de scolarizare mai sus mentionate trebuie sa fie respectate pentru mentinerea unei bune functionari a institutiei. La inscriere se achita contravaloarea taxei pentru minim o luna, plata nerambursabila in cazul retragerii copilului. Anul scolar incepe la 15.09 si se termina la 15.06, perioada cu taxa integrala.

TAXA PENTRU PROGRAMUL DE AFTERSCOOL ESTE DE 1000 LEI

SI CUPRINDE URMATOAREA OFERTA EDUCATIONALA

transportul de la scoala la afterschool
pregatirea lectiilor sub indrumarea personalului de specialitate